Углевод Inulin от MYPROTEIN, 250 гр.

Производитель: MYPROTEIN
Модель: Углевод Inulin от MYPROTEIN, 250 гр.
  • Углевод Inulin от MYPROTEIN, 250 гр.
78.00грн.Що таке Інулін?

Інулін – це крохмалистий вуглевод, що міститься в зернобобових культурах, таких як сочевиця і нут. Чудодійні властивості цього волокна не так давно були висвітлені в програмі ‘Як залишатися молодим’ з Анджелою Ріппон, що транслювалася в ефірі телеканалу BBC.

Переваги Інуліну

Інулін надзвичайно корисний для здоров'я. Будучи широковідомим пробіотиком, цей вуглевод використовується «хорошими» бактеріями у травній системі, для продукування низки поживних речовин, необхідних для життєдіяльності людини.

Методи застосування Інуліну

Інулін може використовується при випічці, щоб зберегти вологу в тортах та печиві, а також в якості в’яжучого агента. З інуліну також можна приготувати сироп, попередньо змішавши його з водою та розігрівши. І, нарешті, це універсальне волокно може бути використане при приготуванні фруктових коктейлів, щоб зробити їх більш густими та ситними.

Ми поважаємо харчові переконання наших клієнтів. Незважаючи на те, що цей продукт виробляється з використанням інгредієнтів та допоміжних засобів, які підходять веганам, просимо звернути увагу, що на цьому ж виробничому об'єкті використовуються молочні порошки і не виключене їх потрапляння, навіть у незначних кількостях, в інші продукти.

Зверніть увагу, що маркування продукту, в якості обов’язкового мінімуму, здійснено англійською мовою. В залежності від продукту, можлива наявність маркування французькою, італійською, німецькою, іспанською, датською, шведською та фінською мовами.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

инулин, клетчатка, MYPROTEIN